Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


09.07.2008
Jindřichův Hradec - Langrův dům - Komorní večírek bez škatulek 18 00

Prolog k Folkové růži na renesančním dvorečku Langrova domu se stal již tradicí. Po loňském výletu do zámeckého mlýna, který provozuje po celou sezónu Jindřichohradecká kulturní společnost(tu založili manželé Sabina a Jirka Langrovi a nemalou měrou přispívají ke kulturnímu životu našeho města), se vracíme zpět na náměstí do sgrafitového klenotu.

Ani předloni se Večírek neodehrál na dvorečku, zrádné počasí nás zahnalo do gotických sklepů Langrova domu. Byl to však úžasný zážitek. Uvidíme, jak se to povede letos...

Sejdou se opět muzikanti různých žánrů a stylů, kteří mají něco společného s Jindřichovým Hradcem.

X- tet - stále se lepšící a věhlas získávající komorní sbor vedený Štěpánem Štrumplem, učitelem ZUŠ a sbormistrem sboru Smetana. Spirituály v jejich úpravě znějí skvostně.

Jiří Fryč - další učitel ZUŠky. Vynikající kytarista, společně s Kamilou Novotnou vítěz letošní oblastní Porty. Kromě postupu do národního finále bude soutěžit se svou písní i v mezinárodním finále v Ústí nad Labem. S Kamilou ho uslyšíme i následující první den Folkové růže odpoledne v Kapli Maří Magdalény. K Langrům si prý přivede jinou skvělou žákyni.

Pepík Nejedlý - známý hradecký písničkář, zpívající policajt (neplést s ředitelem továrny Fruko, která produkuje vynikající Tuzemák).

Květa Fránová a Honza Pilný , no vlastně v té době už manželé Pilní. ANO se chystá do kaple MM na začátek července. Honza pochází ze Strakonic, je výborný kytarista a Květa vyučuje na hradeckém gymplu už druhý rok hudební výchovu a vede obnovený školní sbor od úspěchu k úspěchu. Hrají spolu v kapele, ale ve dvojici jim to sedí možná ještě líp. Bohužel nebudou - hrají v té době s kapelou.Namísto nich však vystoupí ...

Lucka Zemanová - absolventka jindřichohradeckého gymnázia, studentka zpěvu na pražské  konzervatoři , majitelka bezkonkurenčně úchvatného hlasu.

Alena Gregorová - další skvělá akordionistka z dílny paní učitelky Fajkusové z jindřichohradecké ZUŠky.

Akordeonový kvartet - vítěz republikové soutěže

El Gaučo - mladá pražská multižánrová kapela (funky,jazz, pop,brazil ..), která se dere strmě vzhůru. S kapelou zpívá pro někoho poněkud překvapivě Bára Vokáčová.

... a další - určitě se ještě někdo přidá

...společně s Langrovými Vás zvou Jen tak tak


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena