Fotogalerie

Divadelní klub Ántré

18. 2. 2022 (Český Krumlov)

Ještě nám ani zdaleka nevymizel z paměti náš společný koncert cyklu Folk mezi řekami, kde jsme hostili českokrumlovskou dívčí formaci Lakomá Barka, a už jsme měli možnost prožít revanš zmíněné kapely. A nutno říci, že muzikantská odpověď zmíněné Lakomé Barky byla pro nás skvělým zážitkem a zůstane nezapomenutelnou vzpomínkou.Přijali jsme pozvání ke dvojkoncertu v Café Antré, což je divadelní kavárna českokrumlovského divadla. Atraktivní místo blízko centra města, nabitý sál vnímavými posluchači, příjemná obsluha s citem pro muziku, těsný kontakt s lidmi v sále a v neposlední řadě pečlivostí proslulý a svému oboru dokonale rozumějící zvukař Karel Dřínek (Kájo, Tvůj zvuk byl ozdobou večera!). Ani nás nenapadá, co lepšího si ještě může muzikant přát.A tak jen chceme sdělit všem našim příznivcům, že všechna „nej“ se dokonale podepsala na celkovém dojmu z koncertu obou kapel (Lakomé Barky i Jentaktaku). Pověstnou třešničkou na dortu jsou pak fotografie Standy Tošnera. Byl to večer nesmírně nabitý radostí z muziky a setkání, ale také v mnoha směrech poučný.Srdečné díky Lucii Roubínové a všem, kteří se na tomto vpravdě uměleckém zážitku jakkoliv podíleli.


Folk mezi řekami III.

11. 2. 2022 (Veselí nad Lužnicí)

První koncert v novém roce. Krásně se hrálo, s velkou chutí a radostí.

Jako host tentokrát kapela Bonsai č.3, kteří sršeli energií i přes to, že jim jeden člen chyběl.

Děkujeme, že můžeme.


Café Práh

20. 12. 2021 (Brno)

Je to zvláštní, nezažila jsem toho tolik jako kluci z kapely. Nikdy jsem neměla kapelu a nejezdila někam dál hrát. A teď když jsem seděla v autě a řídila jsem cestou do Brna, tak jsem si říkala, jestli nám stojí za to jet takovou dálku kvůli „chvilce“ na pódiu. Jsem ráda, že si můžu odpovědět. Sakra to za to stojí! V každém místě kde hrajeme je to jiné. Vděčnost diváků se nedá vyčíslit, a když pro ně můžete hrát a zpívat, je to úžasný pocit.

Lenka


Adventní koncert

12. 12. 2021 (Soběslav)

V předvánočním čase jsme byli pozváni do Soběslavi, abychom zahráli v rámci adventu. Bylo mrazivo a museli jsme hrát s přestávkami, protože by jinak sólistům umrzly prsty, ale bylo to moc příjemné hraní.

Posluchači byli spokojení se svařákem nebo punčem v ruce a my mohli vidět úsměvy, slyšet tlumený potlesk (kvůli rukavicím :)) a za to to stálo…


Folk mezi řekami II.

3. 12. 2021 (Veselí nad Lužnicí)

Druhý koncert z cyklu Folk mezi řekami. Z veliké dálky, k nám přijel Luboš Stranďa Stráník. Je to pan muzikant a jeho hraní doplněné o historky, které se váží k písním, co hraje tomu dávají ještě větší rozměr, takže všichni byli nadšení, že nás navštívil.
Nám chyběl jeden člen, který byl (zase :D) v karanténě, ale i přesto to byl zdařilý koncert.

Posluchači byli vděční, že mohli přijít a my zase, že můžeme hrát. Nechtěli Stranďu ani nás pustit z pódia. Prostě další zážitek.


Koncert v rádiu Proglas

12. 10. 2021 (Brno)

Štěstí nás potkalo v podobě pozvání zahrát živý koncert v novém brněnském studiu Rozhlasu Proglas. V kontrastu s tím, v čem dnes žijeme, jsme se ocitli v prostředí, které dýchalo klidem, soucítěním a upřímností. Pokus o zachycení našich pocitů mohou případní zájemci vyslechnout v jejich rozhlasovém archivu (kapela Jen tak tak v pořadu Jak se vám líbí 12. 11. 2021) a nebo na fotografiích.


Folk mezi řekami

15. 10. 2021 (Veselí nad Lužnicí)

První oficiální koncert Jen tak taku.

Zahájení pravidelného cyklu Folk mezi řekami, pokaždé s hostem. Tentokrát jako host přijela dámská folková sestava Lakomá Barka.

Energie byla cítit po celém sále, který byl plný posluchačů. Krásný zvuk a radost z hraní. Lakomé Barky naprosto excelentní.