Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


14.04.2012
Linka Rosice-Mexiko

Dohodnutý čas srazu s Nelou  jsme v Rosicích dodrželi natolik přesně, že jsme se při příjezdu málem srazili na parkovišti před zámkem :-). Byl by to průšvih, protože Nela přijela z Brna Kubovým zánovním autíčkem.

V knihovně nás už očekávali, a tak jsme oba v klidu rozbalili své nástroje či další propriety a v rychlosti zopakovali písničku „Tilingo lingo“. Čekala nás totiž v tomto směru premiéra, můj vlastní doprovod na ukulele, které jsem obdržel na posledním „schodovém“ koncertě jako dárek k narozeninám. Stoprocentně spokojeni jsme sice nebyli, ale rozhodli jsme se, že píseň v této aranži je třeba „pustit ven“.

Naše produkce začala v klidu a za soustředěné pozornosti diváků, takže jsme neměli žádné problémy. Kromě jediného: vypovědět ty nejpodstatnější zážitky a informace tak rychle, abychom neprodlužovali čas 90 minut, který je pro pořady tohoto typu obvyklý.  Spolu s písničkami, jichž přibývá (a které je nám líto vynechat), se totiž do tohoto limitu stále nemůžeme vejít.

Tilingo lingo na ukulele dopadlo i přes jeden můj přehmat dobře, dokonce (podle mého názoru a podle ohlasů diváků i zaměstnanců knihovny) se naše vystoupení líbilo. Věta „Tak pěkný cestovatelský pořad jsme tady ještě neměli!“ se poslouchá moc hezky, zvláště když člověk navíc registruje zřetelný souhlas publika.

Také nám se hrálo, zpívalo a povídalo moc hezky, protože jsme cítili od lidí zájem, podporu a radost ze společně prožitého příjemného podvečera.

Díky, rádi zase někdy do Rosic přijedeme.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena