Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


05.02.2012
Co by, kdyby...
Když se tak dívám na Kubovy fotografie v naší galerii, znovu mi hlavou prochází celý středeční večer. Vždyť  premiéra našeho hudebně zeměpisného pořadu o severozápadním Mexiku byla přímo bombastickým průlomem do světa hudby a dokumentaristiky.
Celé Brno a okolí je dodnes fascinováno úžasným vypravováním a jímavostí písní v našem podání, profesionálové a odborníci žasnou nad všestrannou dokonalostí našich fotografií z cest. Ano, to je náš nový program. Diváci nadšeně, někdy až nekriticky aplaudují každému našemu postřehu, potlesk po každé písni je tak dlouhý a burácivý, že narušuje plynulost programu a my musíme rozvášněné obecenstvo pracně uklidňovat. V kavárně Café Práh v brněnské Vaňkovce není k hnutí, vzduch je vydýchaný, před vchodem se v mrazu tísní nepřehledné množství dychtivých diváků, kteří neměli to štěstí a nedostali se dovnitř. Nepomáhají ani velkoplošné obrazovky, neboť každý k nám chce být co nejblíže. Pořádek musí zjednat až policie, ale i tak je po koncertě velmi obtížné uniknout nedočkavým fanouškům systémem postranních východů. Každý si přeje mít od nás aspoň podpis na zápěstí či jiné části těla. Daleko nejodbytnější jsou však paparazzi, manažeři a podnikatelé v oblasti showbyznysu či hromadných sdělovacích prostředků. Ti totiž nedokáží pochopit, že smlouvy na exkluzivní pořady můžeme podepisovat jenom v omezeném množství. A tak je náš úspěch a sláva opravdu velmi únavnou záležitostí a Nela i já sníme o tom, jaké by to bylo, kdyby náš koncert v tichosti navštívilo třeba jen pouhých osm diváků.
V takovém případě bychom rádi poděkovali majiteli firmy za ochotu, vstřícnost, trpělivost a celkově milé přijetí. Náš dík by patřil i oněm osmi statečným za to, že bychom měli pro koho hrát.
A všechny ostatní bychom pak rádi pozvali do Café Práh dne 21. března 2012 na festival písničkářů a dvojic, neboť bychom měli tu čest být také mezi pozvanými.
:-)Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena