Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


05.01.2012
Mexico - obnovený, hudebně cestopisný pořad o severozápadním Mexiku

Na základě zkušeností a poznatků z našich dvou turné po severozápadním Mexiku jsme připravili obnovený, hudebně cestopisný pořad o této pozoruhodné a málo známé části země.

Fotografickou prezentaci s výkladem prokládáme mexickými lidovými písněmi a baladami, které jsme se je naučili od našich mexických přátel. 

Náplní pořadu jsou přírodopisné a zeměpisné zajímavosti (např.: kaňon Barranca del Cobra, pobřeží Pacifiku nebo sonorská poušť), horká mexickoamerická hranice, mexická hudba, pověsti a legendy, životní styl obyčejných Mexičanů a jejich přístup k náboženství, smrti aj.

Náš pořad vždy přizpůsobujeme posluchačům, takže je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti. Délka pořadu je variabilní (přibližně 45min. - 2h) záleží na dohodě s pořadateli.

Pokud vás náš pořad osloví, budeme potěšeni, když jej navštívíte, dále doporučíte či nám dáte tip, kam bychom s ním mohli zavítat.

V současné době jsou v jednání některé nabídky, určitě však vystoupíme 22. února v 19h v čajovně Ulita v Blansku. Všechny informace o realizacích pořadů o severozápadním Mexiku naleznete v sekci koncerty, kde je budeme průběžně aktualizovat.

¡Feliz aňo nuevo!

[Šťastný nový rok]

přejí Nela a Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena