Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


05.09.2011
Vesnický hudební klub Chotěmice 2. 9. 2011

Od Vaška Koubka jsme dostali příležitost zahrát si v jeho Vesnickém hudebním klubu v Chotěmicích. Páteční večer 2.září se nám zdál ideální, a tak jsme rádi kývli, že přijedeme.

V průběhu příprav však došlo k několika změnám a omylům, které výrazně snížily návštěvnost, takže to nakonec vypadalo, že se snad koncert ani neuskuteční. Nicméně pár lidí přece jen přišlo a tvářili se docela spokojeně. Je jenom škoda, že se na poslední chvíli zrušila i textová dílna, vystoupení Arnošta Frauenberga a také náhradní vystoupení formace Femme fatale. Všechny tyto tituly byly sice inzerované na webových stránkách, ale nakonec jsme na celý večer zbyli téměř sami. Píši „téměř“, protože po našem vystoupení se na pódiu přece jen objevila zpěvačka z Deštné (s moc hezkým hlasem), omlouvám se, že si její jméno nepamatuji.

A tak jsme vcelku v klidu, pohodě, s výborným zvukařem (také záskok) a za vlídného přijetí pořadatelů zahráli asi hodinovou produkci před velkým poloprázdným hledištěm. Zkrátka vždycky se nedaří a my jsme se přesvědčili, že naše jméno lidi nepřitáhne.

Zaujal mě ale samotný klub, kde jsem byl naposledy loni. Od té doby Vašek na celém prostoru opravdu skvěle zapracoval a „stodola“ dostala charakteristickou tvář doplněnou vším, co je potřeba i k velkým koncertům. Včetně zázemí, péče o muzikanty, akustiky, ozvučení… Nečekejte žádný komfort nóbl podniku, ale dokonale stylové vesnické prostředí. A rozhodně neváhejte a do Vesnického hudebního klubu Chotěmice se někdy vypravte. Najdete je na mapě u Jindřichova Hradce a určitě nebudete litovat.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena