Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


31.12.2010
Vánoce v Nové Bystřici 22.12.2010

Poslední koncert roku 2010. Vánoce v Nové Bystřici. Tentokrát nekompromisně pod střechou v prostorách místního informačního střediska. Bylo, myslím, dobré rozhodnutí ze strany pořadatelů (děkujeme jim za milé přijetí), že jsme nemuseli hrát a zpívat venku u stromečku. Ocenila to jistě i Katka Švecová, vedoucí školního souboru flétniček, který vystoupil jako naše předkapela. Katka totiž byla tak nastydlá, že vůbec nemohla mluvit, což je pro vedení dětí, to jistě uznáte, značný handicap.

Hrálo se akusticky, pouze s malým přizvučením basy a kytary. Se zpěvem a doprovodem jsme dětem opatrně občas pomohli a sklidili za to vděčné pohledy paní sbormistryně:-) Ale děti samy byly výborné, čiperné. Budou-li takto pokračovat, mohla by je paní hudba zdárně přenést přes všechny nástrahy, které na mladé lidi čekají. Snad je také po čase napadne Katce Švecové poděkovat za tu dobrou startovní pozici.

My jsme předvedli asi padesátce diváků svůj vánoční program, v němž jsme nahradili koledy, které už nám děti přezpívaly, našimi písněmi.

Celé naše vystoupení nebylo dlouhé a bylo hudebně i moderátorsky (Milda) přizpůsobené především dětem v hledišti. Rád také konstatuji, že jako vánoční dárek se ujalo i naše nové CD lidových písní s názvem Tra-la-la.

Po skončení koncertu jsme se ještě zastavili v místní restauraci Na bojišti, kde jsme si dali večeři. Při ní proběhla výrobní porada k následujícímu kalendářnímu roku. Její výsledky brzy zveřejníme

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena