Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


14.10.2010
Mexico v Čechách a na Moravě a Zpívání na schodech

Dobrá blesková zpráva pro přátele mexické kytary a mexického tance. Vystoupení našeho přítele, mexického kytaristy Arona Govey spolu s tanečnicí a stepařkou Lillyí Rembeau se přece jenom uskuteční.

Nepůjde bohužel o večerní koncert, bude se jednat převážně o představení pro školy. Vše proběhne v pouhých dvou dnech v Jindřichově Hradci. Vystoupení se uskuteční ve čtvrtek 21. října 2010 od 9:00 na 5.ZŠ , od 11:00 na 3. ZŠ a od 14 00 na gymnáziu(zde má možnost i veřejnost). V pátek pak bude vystoupení pro 2.ZŠ od 9:00 v jejich školní jídelně a od 11:00 na 1.ZŠ

Krátký blok obou mexických umělců však můžete vidět v rámci koncertu Pěveckého sboru Smetana ve čtvrtek večer od 19:30 v kapli Maří Magdalény.

Skupina Jen tak tak představí svůj pořad Mexico - země slunce a muziky naposledy před svou druhou cestou za moře žákům základní školy v Brně - Tuřanech v pátek 22. října dopoledne a bude spěchat zpátky do Jindřichova Hradce na říjnové Zpívání na schodech.

Jako hosté vystoupí na gymnaziální chodbě mladá talentovaná skupina Vedvou a Klára Šimková zazpívá své písničky společně s Markétou Hávovou. Nejdelší část programu bude tentokrát netradičně a zcela výjimečně patřit nám, hostitelům.(činíme tak zejména na přání stálých návštěvníků našeho cyklu).

A překvapení závěrem. Ve výrobě už je v pořadí čtvrté album skupiny Jen tak tak, tentokrát zejména pro účely prezentace  české muziky za oceánem sestavené ze známých i méně známých českých, moravských a slovenských lidových písniček. Prozatím prozradím jen tolik, že CD má lakonický název Tra,la,la a pokud se vše vydaří, bude k mání již při Zpívání v pátek večer.


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena