Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


01.07.2010
Prázdniny začínají(pro nás) na Západě

Ahoj všem. Tak nám začíná žhavý červenec. A to nejen počasím a teplotami, ale i množstvím koncertů, které umocní hosté ze slunečných krajů - Fernando López z Guatemaly (už je v Čechách) a IYASA ze Zimbabwe (pro ně si jedu 8. ráno do Rakouska).

Tak jak nebyl čas teď v červnu především z důvodu pracovního vytížení, tak tomu bude ohledně spisování na tomto webu i nyní v červenci. Tak nám to promiňte. Přesto se budu snažit aktualizovat rubriky Folková růže a Světové prázdniny, pokud se zadaří,  i Galerii.

A ještě telegraficky:

Klára s Markétou získali ocenění na celostátní Portě, my ostatní jsme zase zjistili, že to půjde  v případě nouze a narůstající Klárčiny popularity i ve třech.

Vstupenky na koncerty na Landštejně a Červené Lhotě jsou k dostání i v předprodejích už nyní v pokladnách těchto památkových objektů a dále v Infornačním středisku v Panské ulici v JH.

Už máme vyzkoušeno, že vždy nějakou komůrku objevíme, takže hrajeme opravdu za každého počasí.

V sobotu odjíždíme do Západních Čech, po dva roky jsme prázdniny zahajovali na Slovensku a na Zahradě (tož si to tam uživajte), letos je to trochu jinak, určitě se někde potkáme.

Hezké léto s muzikou. 


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena