Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


01.04.2010
Recenze (Zpívání na schodech 29.3. 2010)

Ahoj Pavle,
neodpustím si reakci na včerejší večer, který jsem si opravdu hodně užila.
Díky Vám za hezké písničky. Fajn jsou vaše starší „věci“, které
si vzala Klárka. Jsou to písničky, které se mi moc líbily na Vašem, myslím, prvním albu. Těší mě, že je hrajete.
Trošku jsem měla obavy z Honzy Bicana, není to úplně styl hudby, který poslouchám, ale tak po 3. písničce si mě získali úžasnými muzikantskými výkony. Opět pro mě kytara - úžasná.
A zakončení ... bylo vskutku královské:). Kamarádka mi o Copu hodně vyprávěla, já jsem je nikdy neslyšela, neznám. To, co ovšem předvedl „tento“ člověk, sršící energií a temperamentem - bylo neskutečné. (moje poznámka: Míša Leicht) Skvělá, úžasná kytara dohromady s jeho výraznou osobností, láskou k hudbě, hlasem, přednesem, pro mě je to dohromady jediné - skvělý muzikant.
Končila jsem v zaměstnání včera v 7 hodin a netušila, zda se cokoliv neprotáhne, ale stihla jsem to těsně a stálo to opravdu za to.
Ještě jednou díky za krásnou náladu, hudbu, atmosféru, je mi opravdu moc dobře a doufám, že to tak cítili všichni.
Měj se krásně a přeju moc hezký den a jaro:-)

Veronika

 

Já zas Tobě, Veroniko, děkuju za príma hodnocení včerejšího trojkoncertu. Máme vážně velkou radost, že se Ti vystoupení tří kapel líbilo. Osobně Ti chci speciálně poděkovat hlavně proto, že jsi mi vlastně "ušetřila práci". Lépe bych pondělní večer zhodnotit nedokázal. Ostatně, nebylo mi dobře, takže jsem na muziku vůbec neměl náladu a hned po naší části vystoupení jsem se po anglicku ztratil, za což se Tobě i všem přítomným dodatečně omlouvám:-)

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena