Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


22.03.2010
Jarní pošta

Ahoj, příroda se probouzí, náš web ještě pospává.

Jednak proto, že kapelní spisovatel Pavel užívá posledního sněhu a krásných instruktorek v Peci pod Sněžkou, jednak proto, že se toho v březnu příliš neudálo.

Dovolte mi tedy několik jarních glos.

Jaro začalo v sobotu 20. března v 18 32 a my jsme ho přivítali asi o hodinu později koncertním blokem v rámci festivalu Folková Evža v Klášterci nad Ohří. Naše písničky rozehřály tamní obecenstvo, a jak mi pořadatel a organizátor Pepa Štross sdělil do telefonu, podle ohlasů diváctva se moc líbily. Podrobně se jistě o všem rozepíše Pavel.

Obrázky z posledních hraní v galerii nenaleznete. Franta Bureš se objeví pouze občas a můj nový fotoaparát už si v klídku užívá některý z návštěvníků kláštereckého festivalu (pokud už ho nezpeněžil v nějakém bazaru). No co se dá dělat, žijeme v Čechách, kamarádi, půjdu a koupím si nový.

No ale obraťme list. Čeká nás doba předvelikonoční, naplněná koncertováním. Pro pořádek shrnuji:

V pátek 26. března hostujeme v pořadu Pavla Pokorného společně s Lubošem Hrdličkou a Petrem Sejkem v čajovně Katolického gymnázia v Třebíči od 19 00.

V sobotu se představíme v batelovské hasičárně společně s Třeboňskými pištci ve stejném čase a v pondělí 29. 3. přivítáme na Schodech Honzu Bicana a Sešlé přátele a frontmana skupiny Cop Míšu Leichta. Začínáme v 19 30.

Na Velikonoce jsme zcela netradičně přichystali překvapení, ale víc nesmím dopředu prozradit.

Dubnové Zpívání na schodech se koná jako speciál v Rytířském sále jindřichohradeckého zámku. Jedná se o koncert partnerských měst Zwettl - Jindřichův Hradec. Naše město zastupujeme my. Z Zwettlu přijede Big Band, který letos slaví své pětadvacetiny.

V květnovém Zpívání hostuje JUDr. Ivo Jahelka, tentokrát budou vstupenky, včetně předprodeje.

Folková růže 2010 - nastanou jisté změny, sledujte příslušnou rubriku.

IYASA Zimbabwe - poosmé v Čechách v době od 8. do 28. července. Sledujte rubriku Světové prázdniny, zájemci si mohou objednat vystoupení.

To je prozatím vše. Objevte se někdy někde, nebo alespoň napište.

Milda 


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena