Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


11.11.2009
Vstupenky mizí velmi rychle

Dovoluji si upozornit zájemce o vystoupení Hradišťanu na patnáctém Vánočním vyzvánění, aby skutečně nezaváhali. Za první dva dny předprodeje se prodalo více než tři stovky vstupenek. Vzhledem k tomu, že se jedná o jediné vystoupení této vynikající moravské kapely v našem regionu i v širším okolí v nadcházející koncertní sezóně, není na co čekat.

Ještě jednou upozorňuji, že distribuce vstupenek je zcela v režii KD Střelnice a naše kapela  nemůže tuto záležitost nikterak ovlivnit.

Podobné to je při koncertech jubilejního adventního turné s Třeboňskými pištci. I zde určují cenu a  prodej vstupenek zajišťují jednotliví pořadatelé. 

Také letošní Vánoční Zpívání na schodech bude mít tentokrát vstupné ve výši 80 Kč a počet lístků bude omezen. Předprodej bude zahájen čtrnáct dní před koncertem, t,j, v pátek 4. prosince, pouze v IC v Panské ulici. Upozorňujeme, že vstupenky na Schody nejsou na místa, je nutné přijít včas. Pro diváky bude už tradičně připraveno vánoční cukroví spolu s voňavým punčem a medovinou.


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena