Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


22.12.2006
Ještě jednou Vánoční zpívání

Byl to báječný večer a bylo tolik zážitků, že tentokrát si dovolím ještě Pavla doplnit několika glosami.

Vystoupení sboru YMCA - Jakoubek bylo umocněno akustikou gymnazijního schodiště a bylo úchvatné, Klára Šimková se výborně zhostila úkolu zazpívat s námi jednu z našich písní a sólově byla jako vždy skvělá.Nesmím zapomenout ani na naše primány, kteří s námi bez ostychu zahájili večer koledami a písní Petra Jankoly. Diváci byli nejen bezprostřední, milí a vstřícní, ale také v hojném počtu zpívali s námi, závěrečné koledy pak přímo jako velký sbor.

Poděkování patří samozřejmě všem, kteří se ten předvánoční večer sešli, přesto bych rád i zde poděkoval zejména Vláďovi Noskovi za květiny, Majce za přípravu skvělého punče, panu doktoru Berkovi za to, že přišel osobně dohlédnout na to, jak se Pavel popasoval se zákeřnou chorobou, rodině Mládkově i jiným za výborné cukroví a přítomným dětem za to, že ho rychle pomohly zlikvidovat, manželům Kasalovým za to, že jsou a že jsou nám vzorem svým věčným mládím, jedné paní za velký dort s nápisem Jen tak tak, protože prý si při Zpívání na schodech vždy krásně odpočine, Mírovi Pechkovi a Zuzce za obrázky, Zahradníkům, že znají text Slovíček lépe než my a taky Městu Jindřichův Hradec, za to, že nás podporuje při pořádání koncertů. Díky, díky, díky ... 

Přežijte závěr roku ve zdraví, užijte si Vánoc a v novém roce zase ahoj na schodech.Začínáme poslední lednové pondělí, t.j. 29. ve 20 00 - přijede Epy de Mye.

Hodně zdravíčka                               Milda


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena