Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


26.11.2006
Vánoční vyzvánění

Ale jo!! Diváci zaplnili téměř polovinu sálu (počítám-li i balkony), což je v předvánočním čase nabitém kulturními akcemi úctyhodné. Asi přišli opravdu jen ti, kteří mají tuhle muziku rádi. A je to dobře a my jsme jim hrozně vděční! Milda už vlastně v podobném smyslu mluvil z pódia. Na kontaktu to bylo znát, opravdu se moc hezky hraje, když člověk cítí, že má pro koho. Na diváky nebylo přes světla vidět, ale nějakým šestým smyslem jsme cítili, že tam jsou, že přišli poslouchat naši muziku, s kterou jsme se prali na zkouškách a ve studiu, kterou po kousíčkách lepíme ve volném čase a kterou žijeme.

A naši hosté Cimbal classic? Mám to zas opakovat o tom dobrém zboží:-)? I když Katka byla silně nachlazená, mně se zdálo, že na jejím výkonu to vůbec není znát. Kluci i holky předvedli kus opravdového muzikantského kumštu obohaceného o srdíčko. Jsme rádi, že si u nás zahráli, že se cítili dobře a že si na pódiu vyzkoušeli i některé nové písničky (např. Krajina). Těšíme se na příští rok, kdy přivezou překvapení. A samozřejmě i na jejich nové CD.

Od úterka pravděpodobně poběží nová a hodně vylepšená podoba našich stránek, které pro nás připravuje tým našeho bývalého houslisty Štěpána Chytky.

Hezký týden!

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena