Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


13.12.2006
Advent ve Slavonicích

Již v létě jsme si domluvili, že zahrajeme obyvatelům Slavonic v adventním čase v jejich muzeu a že koncert bude akustický. I stalo se. Dorazili jsme tentokrát v pěti, když nepočítám Jankolovic MaruškyJ. Diváků se sešlo tak akorát, aby sálek (mimochodem velmi sympatický) působil zaplněným dojmem. K věkovému rozložení je nutno poznamenat, že se pohybovalo od téměř batolat až k důchodovému věku a že zejména nejmladší kategorie o sobě dávala mohutně vědětJ. Ale to přece k vánocům patří! Začali jsme koledami, mezi ně jsme vložili několik našich skladbiček a zakončovali jsme opět sérií koled nebo písní s vánoční tematikou. Snad s námi všichni strávili příjemnou hodinku a půl.

Na závěr nás šokovala Kristýnka (naše fanynka s pořadovým číslem jedna) a její přítel, kteří každému z nás předali nádherný vánoční dárek, kávový hrnek se jménem a speciálním motivem. Je to moc milé a my bychom touto cestou chtěli za dárek nejen poděkovat, ale zejména ocenit skvělý vkus dárců.

Při zpáteční cestě jsme ještě stačili pozdravit Nezmárky, kteří koncertovali (rovněž akusticky) u nás v Hradci, a odvézt Míšu s Nelou na autobusy do Prahy a Budějovic.

V pátek při večeru pro jindřichohradecké skauty konečně vyzkoušíme náš nový pořad o Mexiku, na sobotu se zas těšíme do českobudějovického Rudolfova. (Mrkněte do rubriky koncerty).

A vůbec, jsme rádi, že se pořád máme na co těšit, že je to právě muzika, která v nás i mimo nás vyzařuje radost… a že nám neustále dobíjíte baterkyJ.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena