Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


09.02.2009
Jaro už se klube ze sněhu ...

... a s odcházející zimou nás pozvolna opouštějí choroby, zranění i jiné neduhy. Po včerejší zkoušce se zdá být vše v pořádku, a tak se zase těšíme na letošní setkávání s Vámi a písničkami.

Dovolte mi několik postřehů, než se kapelní kronikář probudí ze zimního spánku.

Lednové Zpívání na schodech bylo poněkud netypické. Konalo se pouhých deset dní po úchvatném večeru pro Míšu na rozloučenou a z kapely jsem zůstal jediný, jehož zranění nebo nemoc nebyly natolik vážné, aby nemohl být při tom. A tak jsem v klídku večer pouze moderoval a užíval si pohodových písniček Pavla Pokorného a nápadité muziky strakonických No nasdar. Třetí do Party, kapela Piánko, nedorazila kvůli chřipce, měli jsme tedy dostatek času a chyběly nám snad jenom ty strakonické dudy. Třeba někdy příště. Díky všem, co jste přišli, byli jste opět skvělí.

Plakátek na únorové Schody byl tentokrát hotov s předstihem, možná až příliš brzy. Na domácí Jen tak tak, kteří jsou tam také uvedeni, si budete muset počkat do března. Koncert pouze krátce uvedeme ve třech, pro Nelu je přece jenom cestování v korzetu ještě náročné a nepříjemné. Naši hosté však zcela jistě přivezou spoustu hezkých písniček.

Další plánovaná vystoupení proběhnou tak, jak je uvedeno a nově upřesněno v rubrice Koncerty. Prázdninové termíny doplním začátkem března.

Podoba tohoto webu zcela jistě dozná změn, stránka se však bude přeměňovat pozvolna, ale zajisté se dočkáte. Klárka si to zaslouží, pilně cvičí a začíná si rozumět i s akordeonem a cajonem. Občas se tedy na našem programu objeví i mexický pořad.

V době od 12. do 26. 7. 2009 budeme opět hostit africký taneční soubor ze Zimbabwe. Bližší informace o vystoupeních naleznete během několika dní v rubrice Světové prázdniny.

Velmi nadějně se vyvíjí jednání o účinkování skupiny Hradšťan na Vánočním vyzvánění 2009. Tento koncert by měl odstartovat také oslavu narozenin. Letos nám totiž opravdu bude dvacet.

Milda


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena