Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


09.12.2008
Alternativní sestava nezklamala ...

Na promýšlení, zkoušení a pilování mnoho času nezbývalo. Prakticky vůbec žádný, A tak jsme s trochou nervozity odjížděli k vystoupení do Počátek. Obavy se však brzy rozplynuly. Sálek místního kulturního zařízení se zaplnil velmi vstřícným a milým publikem a v pohodové atmosféře byly dvě hodiny vyprávění a písniček tak nějak rychle za námi.

Divákům jsme promítli několik snímků z našeho červencového výletu do Nízkých a Vysokých Tater a podělili se s nimi o neopakovatelné zážitky z expedice "Kachna". Upřímný potlesk nám pomohl překonat improvizační nedokonalosti u lidovek slovenských, českých i mexických, u několika našich písní a také samozřejmě u koled a vánočních písní.

Prolnutí odcházející (Míša) a přicházející (Klárka) zpěvačky bylo tak zdařilé, že po vystoupení šla na obyt nejen DVD live s mexickými lidovkami z letní Telče, ale také CD a MC "Zase sami" a "Obrysy lásek", které ještě objevil Honza Friedl ve svém skladu. Jsou asi ještě lidé, kteří nechtějí nebo nemohou využívat naší nabídky volného stažení vydaných CD z tohoto webu.

Poděkování patří Vítkovi Kratochvílovi a jeho spolupracovnicím z KZM Počátky, milým divákům a Bohoušovi Jonákovi za tradičně skvělé pohoštění.

Ověřili jsme si, že i v této (kolikáté už) sestavě jsme schopni připravit zajímavý program a celkem solidně zahrát, a tak jsme se nakonec domluvili, že přece jen zajedeme i na sever ke Stráníkům do Litvínova. Přesvědčil nás i Lubošův telefonát, že bychom jim udělali radost svým příjezdem i v pozměněné sestavě , že se na nás lidé ptají a těší (což nás těší též). Tak asi v pátek vyrazíme.

P.S. Pavel brázdí sjezdovky v Krkonoších, dovolil jsem si ho tudíž ve zpravodajství nahradit.

P.P.S. Všechny Vás pozdravuje z domácího léčení Nela.

P.P.P.S. Začínají se množit rezervace míst na Vánoční Zpívání na schodech, tak nezaváhejte. Místa rezervujeme na jméno na základě telefonické nebo elektronické objednávky.

Milda


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena