Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


02.12.2008
Jen tak tak, ale přece ...

Přátelé, kamarádi,

i když se nám Nela oděla do sádrového krunýře, pokusíme se věrni svému jménu i tuto situaci se ctí zvládnout. Doufáme, že nenastanou žádné komplikace a léčení proběhne v klidu. Protože rekonvalescence bude probíhat pravděpodobně u Mládků v Deštné, budeme Nelu pravidelně navštěvovat a připravovat program na novou sezónu.

Jak už avizoval Pavel, museli jsme se omluvit Stráníkům a zrušit naše vystoupení v jejich vánočním pořadu v Litvínově, ostatní koncerty  zůstávají v platnosti. Naopak ještě přibývá tradiční zpívání u vánočního stromu s dětmi v Nové Bystřici. Byli jsme domluveni pouze předběžně, dnes jsem se dozvěděl, že už jsou hotové plakáty, a tak se s tím musíme vypořádat. Míša a Klárka spojily své síly v Českých Budějovicích a pilně trénují vánoční písně(tato sestava tu ještě nebyla) , navíc nás ještě může podpořit Markéta Hávová. A tak budeme letos o Adventu zpívat hlavně pro Nelu.

Očekáváme již tradičně velký zájem o Vánoční Zpívání na schodech.

Upozorňujeme Vás proto, že pro letošek jsme zrušili vstupenky a tím i předprodej, vstupné bude dobrovolné. Pokud se tedy chcete usadit podle svého gusta, přijďte včas. Místa rezervujeme na jméno Vám všem, kteří se ozvete  v Návštěvní knize, mailem nebo telefonicky.


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena