Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


08.08.2008
Močfest. Díky, Jano a Františku, to je božíííí!!!

Prodáváme, jak jsme koupili:

Jen tak  o Jen tak tak .

Když nás Milda jen tak pozval na utajený festival s vystoupením skupiny Jen tak tak a Míša řekla, že tahle pozvání se nedávají jen tak, řekli jsme si, že si to jen tak nenecháme ujít…

Močáry jsme našli na mapě jen tak tak. Stejně jsme jen tak projeli silnicí kolem, než jsme kouzelné místo našli.

Přicházíme tedy jen tak za skupinou Jen tak tak a cítíme se tak trochu nesví…

Zdravíme všechny, kdo sedí jen tak kolem stolů, které jen tak tak unesou vše, co je na nich naložené.

Jen tak dostáváme porci masa, pivo, buchty, kávu,…Jen tak tak to všechno sníme.

Aby nám trochu slehlo, jdeme se jen tak projít po loučce. Máme to však jen tak tak, abychom stihli začátek vystoupení. Kdejaká cedulka, lemující cestičky (jen tak tak průchozí), se nedají jen tak minout!

Vracíme se zrovna, když začíná vystoupení skupiny Jen tak tak. Usedáme a necháváme se jen tak unést atmosférou… A najednou jen tak někdo vyhlásí konec a všichni se přesouvají ke stolům a k ohni. Jen tak se opékají klobásy, které se z kuťáku sundavají jen tak tak. Jen tak se klábosí a pak se zase vše rozezpívá. Není to jen tak držet krok se zpěvačkami z Jen tak tak.

K ránu přináší Olda kotel, který jen tak zavěšuje na trojnožku. Zdá se, že drží jen tak tak. Ale opravdu se to jen tak zdá. Nela vyfasuje vařečku (jen tak trochu přidělanou na dlouhý klacek) a míchá a ochucuje a ochutnává. Jen tak tak, že se nespálí. Je jen tak tak před svítáním, když zavolá: „Polévka je hotová!“ A tomu jen tak nikdo neodolá. Všichni zasedají ke stolu, protože udržet misky s horkou polévkou jen tak nejde. Každý si přidá jen tak na dochucení trochu česneku, jen Pavel nezná míru, a tak svou porci jen tak tak dojí.

A tu se zrodí takový nápad. Donést porci polévky ke Karlovi do chaty (spícího jen tak?). Jen tak při svíčkách přicházíme k chatě. Probudit spáče, to není jen tak. My se ale jen tak nevzdáváme. A tak rozespalý Karel vychází ze své chajdy (asi nespal jen tak?) a nejprve si myslí, že se mu to jen tak zdá. Nechá se přemluvit k ochutnávce, což jen tak tak ustojí. Zřejmě porce česneku či pepře, který se jen tak nerozpustil, udělala v krku své. A to Karel jen tak nedaruje. Vrhá se na hlavní kuchařku Nelu… Jen tak tak, že přežila!!!                                       

To už nás přemáhá spánek. Nejprve chceme ulehnout na louku jen tak. Mraky se ale honí, proto zalézáme spát do auta. Měli jsme to jen tak tak! Začíná pršet!

Trochu se prospíme, jen tak trochu posnídáme a vyrážíme na Křemešník, který nejde jen tak opustit. Celou cestu nám znějí v uších písničky Jen tak tak…

A tak nezbývá, než se jen tak těšit na nějaké další setkání s Jen tak tak.

A tak nezbývá, než se jen tak těšit na nějaké další setkání s Jen tak tak.

A tak nezbývá, než se jen tak těšit na nějaké další setkání s Jen tak tak.

A tak nezbývá, než se jen tak těšit na nějaké další setkání s Jen tak tak.

Jana a také František

(zkopíroval Pavel)


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena