Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


30.12.2007
2007 aneb co všechno jsme zažili v uplynulém roce

Pavel nás s Míšou už delší čas nabádá, abychom na úvodní stranu přidaly nějaký příspěvek… Jelikož skončil vánoční shon, cukroví se snědlo a odzvonilo vánočním mším, nastal čas relativního klidu – ideální čas zhodnotit uplynulý rok…

Jak už Pavel psal, během roku 2007 jsme měli 90 koncertů, což je úctyhodný počet, za který by se nemusel stydět žádný profesionální muzikant. A nebyly to obyčejné koncerty!

Pořady o Mexiku nám připravily nejedno překvapení. Naši příznivci si jistě vybaví příběh o nevolnosti jednoho žáčka z telčské školyJ A exotikou byly nabity koncerty s turecko-mexicko-peruánskou kombinací.

První místo nepochybně zaujímá tajný festival Močfest, který zkrátka nemá konkurenci. Nebo snad znáte jiný festival, na který nepotřebujete vstupenku, stačí, když sníte alespoň jednu voňavou klobásu? Ani nevíte, jakou radost máme, když naši přátelé z Cimbal classicu či z Mošen vyzvídají podrobnosti nejlepšího festivalu na světě. Dali by snad cokoliv, jen kdybychom jim prozradili, jak se na tento prestižní festival dostat. Ale my jsme jako hrob – neřekneme a neřekneme:-)

Nesmíme zapomenout poděkovat Tondovi Tunklovi, který nám o letních prázdninách už podruhé půjčil na pár dní svou luxusní chalupu, kde jsme si udělali skvělý muzikantský tábor, nacvičili nové písně a ještě jsme se s Míšou stihly zdokonalit v kulečníku.

A srdíčko se nám tetelí, když zavzpomínáme na příjemné koncerty ve Vlásenici, na parádní Hříběcký budík, na trampský expres s Miky Ryvolou, na trampskou svatbu, na psí tábor, na všechna tři Vánoční vyzvánění a samozřejmě i na Zpívání na schodech, a nejen to vánoční, ale na všechna, kde jste byli a vytvořili pohodovou atmosféru, a na spoustu dalších akcí.

Myslím, že se mnou ostatní členové kapely budou souhlasit, když řeknu, že bychom si přáli další krásné koncerty, kterých není nikdy dost a které nás vždy nabijí novou energií, že bychom si přáli, abyste nám zachovali přízeň a tím nás hnali kupředu a nutili tvořit nové a nové písně.

Tak ať je ten příští rok pro nás všechny plný muziky milých lidí, přátel, lásky a pohody:-)

Zdraví Nela:-)


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena