Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


09.12.2007
Přátelé moji milí ...

... snad jsme se neztratili, zpívá v jedné ze svých skvělých písní Dalibor Štrunc. My už víme, že určitě ne. Ani na cestách o uplynulém víkendu, ani díky Vám  v tom pomalu uplývajícím roce 2007 při mnoha krásných vystoupeních v nejrůznějších prostředích s nejrůznějšími hosty.

Ten poslední letošní koncert, Vánoční Zpívání na schodech, je právě před námi. Pro velký zájem v loňském roce rozhodlo Město Jindřichův Hradec jako spolupořadatel, že bude vstupné ve výši 60 Kč a předprodej proběhne v pokladně kina Střelnice. Neznamená to však, že by se na Vás nedostalo, můžete klidně přijít přímo na místo. Majitelé vstupenek z předprodeje však budou mít zajištěno pohodlné sezení. Vánočního cukroví a nápojů bude jako vždy dostatek, program bude doslova nabitý, podrobně v rubrice Koncerty.

Předběžný program Zpívání 2008, který jsem zde již uváděl, zůstane prakticky v nezměněné podobě. Pouze únorový koncert s legendární brněnskou skupinou Ozvěna jsme museli přesunout na pondělí 3. března.

Na podrobné zpravodajství z uplynulého víkendu si budete muset počkat, tiskový mluvčí kapely Pavel tento týden holduje snowboardingu. Nicméně v Galerii už nyní naleznete několik fotografií.

Publikum v Počátkách bylo vnímavé a po téměř dvouhodinovém programu o Mexicu si vyžádalo ještě několik písní. Atmosféra v Galerii Radniční sklípek v Litvínově úžasná, stejně jako Stráníci s Víťou a Feďou v sestavě, investigativní moderátor Míra Ošanec a chytlavé písničky příbramské Ginevry. Verunčina polévka neměla chybu a výlet na Puklou skálu nás uchvátil. K večírku na hájovně Orlovy jen lakonicky podotýkám, že si Pavel téměř před každou písní musel omýt ruce od sladkostí , až mu byl přinesen lavůrek s vodou přímo ke stolu. Lepší péči nemá ani lékař před operací.

Doufám, že se s velkou většinou z Vás uvidíme v pátek 21.12. na Schodech. Pokud Vám to nevyjde, tož hodně zdravíčka, pohohody a hezké muziky po celý rok 2008 a zase někdy někde ...

Milda


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena