Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


30.06.2007
Sláva nazdar výletůů, nezmokli jsme, už jsme tůů...

Byl to hudební výlet po vlastech českých. Počasí akorát, vyrážíme v deset hodin dopoledne, ve dvanáct jsme v Prachaticích, ve čtvrt na dvě stojíme na betonu, který znamená svět, totiž na Parkánech.

Prachatické městské slavnosti Zlaté (solné) stezky: Sluníčko hřeje, obecenstvo příjemně prázdninově naladěné na muziku, pořadatelé mají všechno důkladně promyšlené (díky!!!), zkrátka POHODA. Snad jsme nezklamali, ohlasy byly příznivé.

Jenže my jsme je ani nestačili vychutnat, po půl třetí už Milda zase startuje svého Dráčka (pozor, dámy, to je Renault Megan:-))) a za chvíli si to přes Týn nad Vltavou, Tábor a Mladou Vožici valíme do Křížova pod Blaníkem. Tam je už v plném proudu třetí ročník milého festiválku zvaného Křížovský šťovík. Jakási soutěžní přehlídka kapel spojená s country bálem. Zdá se nám, že se tam s naší muzikou nehodíme, ale přesto se nám podařilo diváky zaujmout, neboť jsme se soustředili především na děti. Bylo jich v Křížově požehnaně, celá velká dětská školní country taneční skupina. Za zmínku stojí velice pečlivá příprava, nadšení pořadatelů (i sponzorů!!!) a snad i skutečnost, že to soutěžení nikdo nebere nikterak vážně, což se nám líbí, protože v hudbě nelze uspořádat mistrovství světa:-))). A tak jsme si vychutnávali celou řadu zajímavých hudebních i tanečních projektů, dobré pivo a ještě lepší pořatelský gulášek. Od hlavního pořadatele "Tlouka" jsem obdržel hned pozvání na příští ročník, které jsem předběžně rád potvrdil, protože Křížovský šťovík se nám vůbec nezdál kyselý:-) 

Cesta domů byla ospalá, unavená, máme toho za celý den jen tak tak akorát:-) Naštěstí Milda stačil včas zareagovat a vyhnout se autu, které se na nás v zatáčce řítilo v protisměru nekontrolovatelnou rychlostí. Někdy i muzikantský život visí na vlásku. Tak ať takovéto příhody nikdy nemusíte řešit. Dobrou noc, bezva prázdniny chceme s Vámi brzy zase "sejít se ještě někdy někde, jen pohledem si říct, že bylo to fajn."

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena