Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


07.08.2016
Jen tak tak v country společnosti - Studená 18.6.2016

Ve Studené jsme už pár let nehráli. Naposledy ještě s Mildou ve škole při závěru školního roku místní základní školy. Tentokrát se ovšem jednalo o něco jiného. Pozval si nás Sportovní klub Mlýnská na akci Grilování s Folk&country. Vše jsem dojednával s panem Liborem Svobodou a všechno klaplo přesně podle domluvy.

Přijeli jsme jako vždy hodinu před začátkem, pan zvukař dokončoval přípravy ozvučení, my jsme dostali lístky na nezbytné občerstvení, nazvučili se a hned mohli začít. Podle vyjádření pořadatelů nebyla tentokrát moc velká návštěva, my jsme ale ze svých míst na korbě kamionu viděli, že lidé, ač nestojí pod pódiem, poslouchají a není jich nijak málo. Někteří si dokonce zpívali s námi naše písničky. Hráli jsme skoro dvě hodinky a všechno mi připadalo příjemné. Nakonec i zvuk byl vzhledem k podmínkám docela čitelný. Jen si myslím, že repro boxy mohly být umístěné víc od pódia do strany, aby nerušily zvuk  a nezpůsobovaly zpětnou vazbu. Ale to je věc jinak dobrého pana zvukaře.

My jsme se svého vystoupení chopili vcelku se ctí. Po koncertě a vydatné večeři Ondra s Nelou hned odjeli, já jsem ještě zůstal, a dokonce se vnutil na pódium ke kapele Countrybanda, abych si s ní zahrál některé skladby na cajon. A zůstal jsem až dlouho do noci a bylo mi dobře. Prostě jsem si normálně čistil hlavu  :-)

Vcelku povedený  večer. Budeme se těšit na další spolupráci v budoucnu.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena