Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


30.05.2016
Jauvajs, Jauvajs, Jauvajs!!!
Kdepak, nebolelo to. Naopak v Salmovské literární kavárně bylo moc, moc příjemně. Najít termín koncertu bylo sice trochu komplikovalé, ale nakonec byly dopravní problémy vyřešeny úspěšně. Ve čtvrt na šest jsem ve funkci předsedy komise vyprovodil do dospělosti čtyři soběslavské maturanty a v 18:45 zaparkoval s mimořádným stěstím přímo před jmenovaným podnikem. Dál už šlo všechno jako na drátkách, takže v půl osmé jsme začali hrát.
Krásná akustika, příjemné inspirativní prostředí, bezva chápající diváci. Hrálo se moc hezky a pár chybiček se samozřejmě také vloudilo. Ale nějak to už neřešíme.
Po koncertě jsem ještě chvíli zůstal, abych si poslechl naše hostitele. Byl jsem příjemně překvapený, kluci a holky ze skupiny Jauvajs udělali v poslední době velký pokrok. Jejich přednes nepostrádá vtip, výborné hudební i textové nápady, rozmanité nástrojové obsazení a výborné zvládnutí nástrojové techniky. Kapela bude hostovat u nás na Schodech na podzim. Těším se, až si poslechnu celý program. Tentokrát jsem se musel rychle vracet zpět, abychom se soběslavskými kolegy mohli vyprodukovat další přírůstky do dospělosti.
Upřímně děkuji muzikantům ze skupiny Jauvajs za príma hudební zážitek a těším se na další shledání s nimi.
Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena