Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


09.04.2007
Rychlovka

Když jsme při našem koncertě v Pardubicích potkali Doubu, zmínil se jen tak mezi řečí, že by možná nebylo od věci zahrát si na velikonočním soustředění jejich oddílu orientačního běhu (OK 99 Hradec Králové). Nebyli jsme proti, a tak jsme každý obětovali trochu ze soukromého velikonočního klidu a vydali se v neděli večer na Zvůli. Sportovci právě skončili odpolední trénink a scházeli se k večeři. I my jsme dostali výborný gulášek, nastavili jsme zvuk a mohli jsme začít. Celou zábavu rozjely děti, které vymýšlely nové orienżácké texty na naši písničku „Zklamaná důvěra“. Skladba se tím pádem začala hemžit kufrováním, buzolami, šusżákovkami, ale zejména celým rejstříkem osobních depresí souvisejících se zablouděním v lese :-) Nakonec se přidali i dospělí. Žasli jsme, co všechno jde s textem udělat. Za zmínku stojí i předvedení naší písničky Záclona ve spolupráci s Doubalíkovic rodinou. Nálada výborná, nevím už, které dětské družstvo zvítězilo, mrzí mě, že dospěláci dostali v této soutěži tak málo hlasů. Inu víme, jak to chodí při „Superstar“ a podobných soutěžíchJ. Večer pak byl zakončen naším koncertem a podle ohlasů jsme se líbili.

Opravdu nás to těší. Víme totiž, že pozvání naší kapely byl od Douby risk. Ale vyšel a Doubovi za to patří absolutorium.

Druhý den jsem si ještě zkusil zaběhnout štafety. Trasa byla krásně postavená, mapa dobrá, počasí bezchybné, jenom ty nohy a plíce byly na tom trochu hůřJ. Ale s tím už se nic nenadělá, to bych musel trénovat. Jenže já jsem před osmnácti lety vyměnil orienżák za muziku, takže teď to mám!

Hradečáci, moc Vám děkujeme, byl to příjemný večer a pro mne i nostalgické dopoledne!

Těšíme se na fotky!

P.S. Pořád nejdou napsat háčky, takže je mimo jiné zkomoleno Doubovo jméno. Nad Písmenem "D" má být háček.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena