Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


08.09.2014
Dojmy z festivalu Folková pasáž 2014

Toto napsal včera Jarda Kuchař na facebooku:

Hlásíme, že festival Folková pasáž složen pod střechou Touto cestou bych také chtěl poděkovat všem pracantům, kteří nám pomáhali, muzikantům a všem návštěvníkům, že přišli a vytvořili skvělou atmosféru ... obrovské dííííkyyyy ... a teď hurá do sprchy.

Toto jsem mu odpověděl:

Jardo, naopak! Děkovat bychom měli my Tobě a všem, co se na festivalu nějak podíleli, za práci, kterou jsi udělal pro muziku, pro naši kapelu, pro diváky, stánkaře, místní obyvatele... Ta práce je o to cennější, že jsi ji nedělal z donucení, pro prachy, ale ze zcela jiných pohnutek, které si zrovna my dva nemusíme objasňovat. Někdy se životní úsek zachová k člověku nespravedlivě. Na poslední vystoupení Vaší kapely v této sestavě, na festivalu, který jsi připravil, zrovna během Vašeho koncertního bloku začalo pršet. Bylo a je mi Vás líto. Snad se Ti to někdy nějak vynahradí. A celkově: Pasáž byla krásně připravená. Poctivě, s citem pro detail, se znalostí festivalových zvyklostí a možných kritických míst. Nic, absolutně nic tam "nedrhlo". A my jsme si krásně zahráli. Proto ještě jednou DÍKY!

Co dodat?

Byl to náročný výlet, jehož předehrou bylo tradiční setkání spojené s oslavou padesátin blízko Lipnice, takže jsme byli malinko "povadlí" :-)

Hodně o krásném festivalu vypovídají fotografie Pana fotografa Jirky Essera v galerii.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena