Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


19.08.2013
Přátelská výpomoc

Zas taková rychlovka. V pátek odpoledne dvojité hraní v jindřichohradeckém Muzeu fotografie. Pro pana doktora Paulíka. „Přátelská výpomoc“, cituji jeho vlastní slova pronesená při nedávné jiné příležitosti.

První sérii skladeb jsme zahráli k příležitosti vernisáže dvou velkoplošných fotografií na stěně nově otevřené muzejní zahrady. Jsou to nádherné snímky, nenechte si je ujít.

Druhá šance na nás čekala s představením auta Cadillac z roku 1925. Krásný kousek.  Všechno vyfotil pan Josef Böhm a brzy se pokusíme vystavit tyto fotografie i v sekci Galerie. Právě proto tady zazněla premiéra Ondrovy písně o slavné dvojici Bonnie&Clyde. Vždyť právě značka tohoto automobilu  je spjata se jmenovanou legendární dvojicí.  Hmmm, první veřejný pokus nedopadl špatně. Když všechno dobře půjde, uslyšíte tu písničku na našem právě se rodícím cédéčku.

Tak, Cadillacu, důstojný krasavče, přežil jsi prý strašnou havárii. Přežiješ jistě i nás. Přejeme ti, aby se už žádné neštěstí v tvém životě nestalo, aby ses v míru a pokoji dožil dalších desítek i stovek let.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena