Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


19.08.2013
JTT + XXLive na hradě Landštejně - 11. 8. 2013

Po koncertě v Café Práh v Brně jsme se ještě několik dní trápili s nahráváním a potom jsme si dali téměř týdenní, věříme, že zasloužený odpočinek. Sešli jsme se znovu až na Landštejně. Přijel jsem zas o něco dřív, abych se podílel na postavení zvukové aparatury, jejíž převážnou část přivezli naši hosté a my jsme ji pouze doplnili.

Počasí bylo krásné, lidí hodně, přijetí od personálu jako vždy mimořádně vlídné a vstřícné, spolupráce s trojicí kluků, kteří si dohromady říkají XXLive, přátelská a srdečná. Jaké lepší srpnové nedělní odpoledne byste si mohli představit?

Užívali jsme si ho všichni. Znojemský kouzelník před námi, my i sympatická trojice pražských hudebníků. Samotná muzika neměla chybu. Nám se snad koncert vydařil (ale to člověk z pódia nemůže nikdy stoprocentně tvrdit), hudba skupiny XXDLive mě vyloženě nadchla především svou nápaditostí a interpretační přesností. Kluci mají kvalitní kytary, mají je dobře ozvučené, ale podstatná část jejich kvalit je jasně v šikovných prstech. Zvláštní kapitolou je hráč na perkuse, který dokáže celou skupinu dokonale vést po stránce rytmické. Jemu bych také chtěl poděkovat za krásný obal na cajon pro Nelu.

Těžko podrobně vypisovat, co zažíváme, když se hudba daří a když se o ni diváci zajímají. A tak jenom zdůrazním, že letos nám na obou landštejnských koncertech přálo počasí. To pak věci spějí k cíli samospádem..

Fotky, které pořídíli naši hosté a Jana, najdete v sekci Galerie.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena