Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


08.03.2007
Praha-Toulcův dvůr

Už mockrát jsme o něm slyšeli nebo četli, teď jsme měli možnost předvést tady na jednom z pravidelných středečních večerů svůj pořad o Mexiku. Chtěli jsme si dát záležet, protože jsme očekávali, že přijde fajnové publikum i spousta našich známých. A bylo to všechno tak, jak jsme si představovali. Diváci pozorní, vstřícní, tolerantní, v akurátním počtu, kamarádi natěšení na naše postřehy, sálek správně veliký, akustika přesně na naše hlásky a nylonovou španělku, Kuba jako pořadatel úplně špičkový po všech stránkách, takže jsme se opravdu snažili. Někdy jsme se rozpovídali do nevídaných podrobností, to nikdy neděláme, měli jsme přímo dětinskou radost z toho, že můžeme naši cestu prožít znovu v téhle príma společnosti. Jestliže jsme pak ještě večer a ráno (spali jsme tam) potkávali lidi, kteří si náš pořad pochvalovali, pak musím všem znovu odpovědět: Radost byla oboustranná, my jsme si večer užívali stejně jako Vy! Všem za něj moc děkujeme, rádi přijedeme podle předběžné dohody s Kubou v některém z termínů v příštím roce, abychom zahráli svůj normální hudební koncert.

Dnes ráno jsme se pražskou zácpou ještě propasírovali do Ruzyně, kde jsme naše mexické zážitky líčili dětem ze ZŠ TG Masaryka. Tady pochopitelně zájem nebyl tak velký jako u dospělých, kteří na nás přijdou dobrovolně, přesto jsme však spoustu dětí zaujali a ti, které to zas tolik nezajímalo, se po čase přece jen uklidnili a chovali se k nám ohleduplně. Školy jsou pochopitelně něco jiného, dokonce už i vidíme výrazné rozdíly mezi jednotlivými školami, takže i v tomto případě jsme spokojeni a chtěli bychom dětem z Ruzyně i jejich učitelům poděkovat.

Časem by se tady měly objevit fotografie, které snad získáme od všech, kteří naše vystoupení zdokumentovali. My jsme tentokrát moc záběrů pořídit nestačili. No, nechme se překvapit.

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena