Kontakt: Pavel Jarčevský jarcoun@centrum.cz, tel.: 604 525 878


19.01.2013
Hotel Frankův dvůr 30.12.2012

Konečně plním svůj dluh a  popisuji své vzpomínky na naše vystoupení v komplexu Frankův dvůr v blízkosti Jindřichova Hradce. K tomuto koncertu jsme se dostali neočekávaně, skoro na poslední chvíli. Pan majitel chtěl nabídnout hotelovým hostům trochu kultury, zadal si požadavek na hradecké informační středisko a někde jsme mu „vyjeli“ my a ještě další dvě kapely. K naší radosti vybral nás, my jsme byli kupodivu všichni k dispozici, a tak jsme mohli v předvečer Silvestra uzavřít poměrně úspěšný hudební rok samostatným koncertem. Když jsem si prohlédl místnost, kde se vystoupení mělo konat, dlouho jsem se rozhodoval, zda „se zvukem“ nebo „bez zvuku“. Nakonec zvítězila ohleduplnost k našim hlasivkám a zvolil jsem náš vlastní zvuk. Přijeli jsme tedy o hodinu dříve a rozbalili všechny potřebné věci tak, jak jsme normálně zvyklí. Sáleček byl krásný, ale akusticky docela obtížný díky svým hladkým stěnám.

Nicméně všechny  potíže jsme vyřešili a mohli se tedy dát do koncertování. Čekali jsme více lidí. A to Hradečáků i hotelových hostů. Ale není denně posvícení a ti, co přišli poslouchat, se zdáli velice spokojení. Zahráli jsme si asi hodinku v docela příjemné společnosti. Museli jsme však uzavřít svůj program přesně v půl sedmé, aby hoteloví hosté stihli přijít včas na večeři. Škoda, ani se mi nechtělo končit. Také proto, že si s námi zase zahrál Kuba Šimáně, který si k tomuto účelu přivezl novou akustickou basovou kytaru. Díky, Kubo, jen houšť a větší kapky:-)

A ještě jeden příjemný moment. Čípak jsou asi ty príma fotky v Galerii? :-) Na koncertě se opět objevil Luboš Konečný. Mám z toho velikou radost a přeji si, aby k nám Luboš zavítal zase častěji. Pokaždé ho totiž rádi vidíme!!

Pavel


Zpět
 
Chytka.NET
Copyright (C) 2006 Jen Tak Tak
Všechna práva vyhrazena